Elektronická fakturace  

Přejdi na

Elektronická fakturace  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Slavnostní vyhlášení soutěže Svět očima dětí

Ve čtvrtek 15. 9. 2011 proběhlo v Majakovského sále Národního domu na Vinohradech slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen 8. kola celostátní dětské soutěže Svět očima dětí.  

Završilo se tím úsilí dětí, které letos zpracovávaly témata týkající se aktuálních společenských problémů: Integrovaný záchranný systém očima dětí, Bezpečně do školy i ze školy, Nevěř cizím lidem a Korupce. Do soutěže děti posílaly svá díla v kategoriích výtvarné, literární, audiovizuální a trojrozměrné.
 
Slavnostní odpoledne zahrnovalo vyhlášení vítězů, hudební a taneční program a vystoupení kouzelníka. Děti ze základních, mateřských škol a dětských domovů postupně přebíraly ocenění z rukou ministra vnitra Jana Kubiceho, prvního náměsteka ministra vnitra pro vnitřní bezpečnost Mgr. Jaroslava Hrušky a dalších představitelů Ministerstva vnitra a Policie ČR.
 
V letošním roce se soutěže zúčastnilo 1064 dětí z 221 školských zařízení z celé republiky, z nichž porota po mnohdy nesnadném rozhodování vybrala 93 oceněných.
 
Cílem preventivní soutěže Svět očima dětí je umožnit dětem vyjádřit svůj pohled na dění, které se jich také týká a zároveň je upozornit na možná nebezpečí, jež jim hrozí.

vytisknout  e-mailem