Odbor azylové a migrační politiky  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Státní volební komise vylosovala čísla pro označení hlasovacích lístků politických stran, hnutí a koalic

Státní volební komise na svém zasedání dne 2. září 2008 vylosovala čísla pro označení hlasovacích lístků politických stran, politických hnutí a koalic pro volby do zastupitelstev krajů, které se budou konat ve dnech 17. a 18. října 2008. 

V následujících tabulkách je uveden přehled vylosovaných čísel podle kandidujících politických stran, politických hnutí a koalic (v abecedním pořadí), podle čísel a zároveň i přehled o tom, ve kterých krajích kandidující subjekty podaly kandidátní listiny.
 
Vzhledem k tomu, že ne všechny kandidující subjekty podaly kandidátní listiny ve všech krajích a zároveň ne všechny kandidátní listiny byly krajskými úřady zaregistrovány (s výhradou možného soudního přezkumu), nebude číselná řada na hlasovacích lístcích v jednotlivých krajích úplná.
 
Seznam vylosovaných čísel politických stran, poltických hnutí a koalic pro volby do krajských zastupitelstev (pdf, 290 kB)
 

Seznam podaných kandidátních listin v jednotlivých krajích pro volby do zastupitelstev krajů ve dnech 17. - 18. 10. 2008 (pdf, 38 kB)

 
 
 
Jana Malíková
ředitelka odboru a tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem