Ministerstvo vnitra České republiky

eGovernment

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Zlato pro Jana Jirku, Dianu Mezuliánikovou a Marka Bártu

Na několika místech České republiky odstartovala se zpožděním atletická sezona. Atleti Olympu CS MV zaznamenali na akci „Spolu na startu s Českým atletickým svazem“ několik předních umístění.

Na Kladně zvítězil sprinter Jan Jirka v běhu na 300 metrů v čase 32,82 sekund, hned za ním na druhé pozici se umístil Matěj Krsek časem 33,05 sekund. V běhu na 1000 metrů vybojovala první místo Diana Mezuliániková v čase 2:44,54 a na druhou příčku v téže disciplíně dosáhla Kristiina Mäki s časem 2:45,49.

V Plzni v diskařské soutěži bral první místo Marek Bárta výkonem 62,95 metrů v hodu diskem.

A můžeme se těšit na další nejbližší atletické akce:
5. června – Spolu na startu s ČAS v Ostravě, Marek Chrascina poběží trať 3000 metrů,
8. června – Memoriál Josefa Odložila, za Olymp CS MV budou startovat tito sportovci: Bendová, Hampl, Jíra, Pechar, Havlas, Wijas, Šplechtnová, Jirka, Desenský, Svoboda, Jánský, Kisiala, Tesař, Jelínek, Juška, Doležal, Helcelet, Voňavka a Bárta.