Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Výzva k podávání žádostí o poskytnutí dotace ze státního rozpočtu "Integrace cizinců 2017"

Žádosti o dotace se podávají nejpozději do 20. února 2017 včetně (pro dodržení lhůty je rozhodující datum podání žádosti tj. potvrzený den převzetí zásilky k poštovní přepravě a v případě osobního podání žádosti na Ministerstvo vnitra prezenčním razítkem resortu). 

Ministerstvo vnitra (odbor azylové a migrační politiky) ve smyslu usnesení vlády č. 593 ze dne 27. června 2016 o Hlavních oblastech státní dotační politiky vůči nestátním neziskovým organizacím pro rok 2017 a ve smyslu usnesení vlády ze dne 1. února 2010 č. 92, ve znění pozdějších předpisů, o Zásadách vlády pro poskytování dotací ze státního rozpočtu České republiky nestátním neziskovým organizacím ústředními orgány státní správy vyhlašuje k zabezpečení plnění úkolů vyplývajících z usnesení vlády České republiky č. 26 ze dne 18. ledna 2016 Aktualizovaná Koncepce integrace cizinců – Ve vzájemném respektu výběrový dotační titul "Integrace cizinců 2017".

Žádosti o dotace se podávají nejpozději do 20. února 2017 včetně (pro dodržení lhůty je rozhodující datum podání žádosti tj. potvrzený den převzetí zásilky k poštovní přepravě a v případě osobního podání žádosti na Ministerstvo vnitra prezenčním razítkem resortu).

Bližší podrobnosti naleznete v souvisejících dokumentech.

vytisknout  e-mailem