Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Výzva k podávání žádostí o poskytnutí dotace ze státního rozpočtu „Integrace cizinců 2014“

Žádosti o dotace se podávají nejpozději do 2. prosince 2013 včetně (pro dodržení lhůty je rozhodující datum podání žádosti tj. potvrzený den převzetí zásilky k poštovní přepravě a v případě osobního podání žádosti na Ministerstvo vnitra prezenčním razítkem resortu).  

Ministerstvo vnitra (odbor azylové a migrační politiky) ve smyslu usnesení vlády č. 685 ze dne 11. září 2013, o Hlavních oblastech státní dotační politiky vůči nestátním neziskovým organizacím pro rok 2014 a ve smyslu usnesení vlády ze dne 1. února 2010 č. 92, ve znění usnesení vlády ze dne 19. června 2013 č. 479, o Zásadách vlády pro poskytování dotací ze státního rozpočtu České republiky nestátním neziskovým organizacím ústředními orgány státní správy vyhlašuje k zabezpečení plnění úkolů vyplývajících z usnesení vlády České republiky č. 99 ze dne 9. února 2011 Aktualizovaná Koncepce integrace cizinců - Společné soužití výběrový dotační titul „Integrace cizinců 2014“.
 
Žádosti o dotace se podávajínejpozději do 2. prosince 2013včetně (pro dodržení lhůty je rozhodující datum podání žádosti tj. potvrzený den převzetí zásilky k poštovní přepravě a v případě osobního podání žádosti na Ministerstvo vnitra prezenčním razítkem resortu).
 
Bližší podrobnosti naleznete v souvisejících dokumentech.

vytisknout  e-mailem