Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Výsledky sportovců Olympu CS MV

V týdnu 26. 8. – 1. 9. 2019 

BOX
23. 8. – 31. 8. ME žen, Španělsko/Madrid
69 kg: 5. místo Schmoranzová


CYKLISTIKA
1. 9. Croatia-Slovenia SP UCI kat. 1.2., Novo Mesto
4.místo Neuman, 41. Sisr, 43. Bárta, 46. Schlegel, 49. Zahálka, 50. Hník, 60. Kukrle


MOTO
29. 8. ME dvojic na ploché dráze – finále, Rusko/Balakovo
2. místo ČR, Milík, Krčmář, Smetana

31. 8. ME juniorů do 21 let – finále, Ukrajina/Rovno
6.místo Kvěch, 9. Chlupáč


PLAVÁNÍ
31. 8. EP dálkové plavání, Dánsko/Kodaň  
6 km: 4. místo Kozubek 1:08,26, 9. místo Ingeduld 1:08,34
Matěj Kozubek se umístil v celkově v serii Evropského poháru na 1. místě.


STŘELBA KULE
25. – 31. 8. WC, Brazílie/Rio de Janiero

SP Brazílie, 24.8. - 3.9.2019

Puška

Datum

Kat.

Disc.

Výsl.

Finále

Umístění

Brázdová Lucie

28.8.

Ž

VzPu 60

625,7

29.

Brabcová Aneta

"

"

"

620,5

66.

Přívratský Jiří

29.8.

M

LM 3x40

1168

32.

Brázdová Lucie

30.8.

Ž

SM 3x40

1170

17.

Přívratský Jiří

"

M

VzPu 60

626,7

14.

Pistole

Datum

Kat.

Disc.

Výsl.

Finále

Umístění

Schejbal Pavel

29.8.

M

VzPi 60

571

47.

Podhráský Martin

31.8.

"

RP 2x30

581

11.

Strnad Martin

"

"

"

576

23.

30. 8. – 1. 9. Finále KZR, Plzeň

Finále KZR Plzeň, 30.8. - 1.9.2019

Puška

Datum

Kat.

Disc.

Výsl.

Finále

Umístění

Vognarová Gabriela

30.8.

Ž

SM 3x40

1162

452,5

1.

Brabcová Karolína

"

"

"

1159

4.

Bartoníčková Vlasta

"

"

"

1157

6.

Štefánková Kateřina

"

"

"

1165

7.

Bartoníčková Vlasta

31.8.

"

VzPu 60

624

246,6

1.

Brabcová Karolína

"

"

"

617,7

3.

Vognarová Gabriela

"

"

"

620,4

5.

Štefánková Kateřina

"

"

"

624,6

7.

Pistole

Datum

Kat.

Disc.

Výsl.

Finále

Umístění

Schejbalová Veronika

31.8.

Ž

SP 30+30

565

4.

Schejbalová Veronika

1.9.

"

VzPi 60

549

232,3

2.

Skoumal

"

M

RP 2x30

577

23

1.


TENIS
26. 8. – 31. 8. ITF 2, Maďarsko/Gyor
Palicová - 1. kolo dvouhra
Krumich - čtvrtfinále dvouhra i čtyřhra


JUDO
17. 8. – 1. 9. MS, Japonsko/Tokio
60 kg: 17. místo Pulkrábek
90 kg: 17. místo Klammert
66 kg: 33. místo Petřikov
90 kg: 33. místo Petr J.
+78 kg bez umístění Paulusová

30. 8. – 1. 9. MT Slovensko (Kulíková, Matějčková, Binhak)


VZPÍRÁNÍ
28. – 31. 8. MT Německo/Gewichtheberturnier
do 76 kg:  4. místo Hertlová 87 + 103/ 190 kg
do 87 kg:  4.místo Skleničková 80 + 105/ 190 kg, 5 x český rekord
+87 kg: 2. místo Králová 80 + 90 kg /170 kg
do 67 kg: 1. místo Petrov 131 + 162 / 293 kg, 9x český rekord
do 102 kg: 2. místo Gasior 140 + 180 / 320 kg
do 109 kg: 3. místo Krywult 158 + 180 /338 kg, 1x český rekord
+109 kg: Kučera vypadl na základním pokusu v trhu 175/180
+ 109 kg: 1. místo Orság 175 + 238/ 413 kg, 1x český rekord , 1. místo v celkovém hodnocení turnaje na Robin Points


BIATLON
31. 8. -1. 9. M ČR na kolečkových lyžích
Sprint
Muži:
1. Krčmář, 2. Krupčík, 4. Václavík
Ženy: 1. Charvátová , 2. Davidová, 3. Kristejn Puskarčíková
Supersprint:
Muži:
1. Hornig , 2. Šlesingr, 3. Mikyska
Ženy: 1. Jurčová , 2. Vítková, 3. Davidová
Stíhací závod:
Muži:
1. Šlesingr, 3. Krčmář, 4. Krupčík
Ženy: 1. Davidová, 2. Kristejn Puskarčíková , 3. Jislová


HOROLEZECTVÍ
24. – 29. 8. MS mládeže, Itálie/Arco
Lezení na obtížnost: 4. místo Adamovská
Bouldering:  12. místo Adamovská


JACHTING
26. 8. – 1. 9. SP Japonsko/ Enishima 
Finn: 13. místo Teplý O.


TRIATLON
31. 8. Finále WTS - MS Švýcarsko/Lausanne
35. místo Kuříková
Frintová  nedokončila.

30. 8. MS U 23 Švýcarsko/Lausanne
32. místo Zikmund.
22. místo Fairaislová


VESLOVÁNÍ
25. 8. – 1. 9. MS, Rakousko/Ottenheim
Finále B:  5. místo (celkově 11. místo) Topinková Knapková


BĚH NA LYŽÍCH
31. 8. – 1. 9. Pohár KL Vysočina Arény, Nové Město na Moravě
Kros: 3. místo Ryzýmová, 4. Nováková, 5. Schützová
Prolog: 1. místo Ryzýmová, 2. Schützová, 4. Nováková
Stíhací závod: 1. místo Razýmová, 3. Nováková, 4.  Schützová

vytisknout  e-mailem