Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Výsledek výběrového dotačního řízení na projekty zahraniční rozvojové spolupráce v roce 2010

Dne 7. dubna 2010 se sešla hodnotící komise, aby posoudila jednotlivé nabídky a vybrala projekty zahraniční rozvojové spolupráce, které budou v roce 2010 financovány prostřednictvím dotačních titulů. 

Kritéria posuzování jednotlivých nabídek byla následující:

  • kontrola formální správnosti,
  • posouzení žádostí dle kritérií vyhlášených v podmínkách dotačních titulů.

Hodnotící komise se rozhodla podpořit projekt Organizace pro pomoc uprchlíkům, který se shoduje s tématem č. 1 vyhlášeného dotačního řízení.

Projekt nese název: „Prevence nelegální migrace z Gruzie a rozvoj ekonomických a vzdělávacích aktivit gruzínských běženců z Jižní Osetie II“.

Výše finančních prostředků, která bude na realizaci projektu v roce 2010 uvolněna, je stanovena ve výši 1 500 tis. Kč. Tato částka odpovídá 100 % z celkové ceny realizace projektu, Organizace pro pomoc uprchlíkům se nebude na projektu finančně spolupodílet.

Hodnotící komise se rozhodla dále podpořit projekt Občanského sdružení Berkat, který se shoduje s tématem č. 2 vyhlášeného dotačního řízení.
Projekt nese název: „Komunitní centrum Doezal“.

Výše finančních prostředků, která bude na realizaci projektu v roce 2010 uvolněna, je stanovena ve výši 1 400 tis. Kč. Tato částka odpovídá 100% z celkové ceny realizace projektu, Občanské sdružení Berkat se nebude na projektu finančně spolupodílet.

Ministerstvo vnitra ČR
Odbor azylové migrační politiky

tel: +420 974 832 514
fax: +420 974 833 530
e-mail: rozvoj@mvcr.cz
http://www.mvcr.cz

 

vytisknout  e-mailem