Ministerstvo vnitra České republiky

Efektivní veřejná správa

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

VK Prostějov – PVK Olymp Praha 3:0

Utkání extraligy ve volejbale žen začalo pražské družstvo dobře, bohužel pouze do stavu 18 : 17. Poté prohrálo koncovku setu v poměru 0 : 7 a celý set 25 : 18. Druhý set měl velmi podobný průběh jako set první. Se soupeřem držel tým krok až do 17 : 16, bohužel koncovku setu hráčky opět nezvládly a prohrály 25 : 20. Ve třetím setu se ženám PVK Olymp začalo dařit a dostaly soupeřky pod tlak. Téměř celý set byly ve vedení. V koncovce vedly ještě 21: 22. Samotný závěr setu však opět nezvládly a prohrály nejtěsnějším možným rozdílem 25 : 23.

Nejlépe bodujícími hráčkami PVK Olymp byly Kossányiová a Kvapilová - obě 10 bodů, Sládková a Vanžurová - 9 bodů.

Družstvo drží v tabulce výborné druhé místo. Čeká jej rekondiční období, které by mělo gradovat dobrou sportovní formou v období zápasů play-off.