Ministerstvo vnitra České republiky

Moderní úřad

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

VK KP Brno – PVK Olymp Praha 0:3

V extraligovém zápase žen ve volejbale zavítalo družstvo PVK Olymp Praha na palubovku třetího týmu extraligové tabulky VK KP Brno. Brněnské hráčky byly navíc posíleny středečním vítězstvím v Evropském poháru proti silnému soupeři Lokomotivu Baku.

Do utkání vstoupil tým nad očekávání dobře. V úvodu si družstvo vytvořilo šestibodový náskok 9:3. Soupeř však postupně tento náskok snižoval až na rozdíl jednoho bodu. Před samotnou koncovkou prvního setu dokázala děvčata dobrým servisem a pozornou obrannou hrou dovést set  do jednoznačného vítězství 25:20. Zbylé dva sety byly věrnou kopií setu prvního s konečným stavem 25:17 a 25:18.

V utkání volejbalistky podaly jeden z nejlepších výkonů v rozehrané sezoně a získaly cenné vítězství z půdy silného a houževnatého soupeře.
Nadstavbová část extraligy pokračuje již ve čtvrtek 1. 3., kdy PVK Olymp Praha zavítá do Olomouce.