Ministerstvo vnitra České republiky

Efektivní veřejná správa

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Sportovní gymnastka Jana Šikulová vítězkou SP na bradlech pro rok 2013

Poslední soutěž SP na jednotlivých nářadích v této sezoně proběhla 14.–15. 9. v chorvatském Osijeku.

České barvy zde hájili také sportovci Centra sportu MV Martin Konečný, Kristýna Pálešová, Jana Šikulová a Daniel Radovesnický. Jejich vystoupení bylo úspěšné – Kristýna Pálešová skončila ve finále na bradlech na 2. místě a Jana Šikulová, která obsadila ve finále na tomto nářadí 5. místo, se v celkovém součtu bodů závodů SP v letošním roce stala absolutní vítězkou Světového poháru na bradlech za rok 2013. Srdečně blahopřejeme.
Ani oba mužští zástupci české sportovní gymnastiky se neztratili. Martin Konečný postoupil jako čtvrtý nejlepší z kvalifikace do finále na hrazdě. Zde však mu vinou pádu uniklo přední umístění a skončil na 7. místě. Daniel Radovesnický v letošní sezoně přešel z juniorů a absolvoval premiéru v mužské kategorii. V Osijeku se umístil v kvalifikaci na hrazdě a v prostných v první polovině startovního pole.