Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Seminář o digitalizaci dokumentů

Digitální dokumenty, jejich podepisování a dlouhodobé ukládání 

Dne 11. května 2010 se v prostorách vzdělávacího střediska Institutu pro místní správu Praha v Benešově u Prahy uskutečnil seminář „Digitální dokumenty, jejich podepisování a dlouhodobé ukládání“, který uspořádalo Ministerstvo vnitra ve spolupráci s Institutem pro místní správu Praha v rámci projektu OPLZZ „Vzdělávání úředníků a zaměstnanců veřejné správy, metodiků a školitelů a politiků v oblasti zavádění eGovernmentu do veřejné správy“.
 
Seminář navázal na závěry konference eSvět: Quo vadis elektronizace veřejné správy, pořádané v říjnu 2009 a byl určen územním samosprávným celkům, zejména starostům a ostatním členům zastupitelstev, organizačním složkám, příspěvkovým organizacím, manažerům a školitelům eGON center a dalším zájemcům ze státní a veřejné správy, kterých se nakonec zúčastnilo celkem 98.
 
V úvodu semináře vystoupila Ing. Štěpánka Cvejnová z odboru efektivní veřejné správy MV ČR a představila projekt „Vzdělávání úředníků a zaměstnanců veřejné správy, metodiků a školitelů a politiků v oblasti zavádění eGovernmentu do veřejné správy“ a jeho projektový tým. V následujících blocích přednášek se odborníci z ministerstva vnitra i z dodavatelských firem zabývali jednotlivými aspekty elektronizace a vlastní digitalizace dokumentů.


Institut pro místní správu Praha, 4.6.2010

Odkazy do noveho okna

Seminář

Seminář o digitalizaci dokumentů 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem