Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Soutěž Úřad roku Půl na půl – respekt k rovným příležitostem v roce 2015

9. ročník soutěže Úřad roku Půl na půl – respekt k rovným příležitostem v roce 2015

Soutěž o nejlepší úřad s rovnými příležitostmi pro ženy a muže organizuje Ministerstvo vnitra České republiky ve spolupráci s Alternativou 50+, o.p.s., Fórem 50 %, o.p.s., a Gender Consulting, s. r. o., již od roku 2007. Cílem soutěže je monitoring a podpora zavádění politiky rovnosti žen a mužů a principů gender mainstreamingu do práce úřadů veřejné správy v České republice.

Soutěže se může zúčastnit jakýkoli úřad veřejné správy na obecní, městské i krajské úrovni. V případě zájmu prosíme o odeslání vyplněného dotazníku do 20. dubna 2015. Vyplněné dotazníky lze odeslat e-mailem na adresu  eva.ferrarova@mvcr.cz nebo poštou na adresu: PhDr. Eva Ferrarová, Ph.D., odbor personální, Ministerstvo vnitra ČR, Nad Štolou 3, 170 00 Praha 7. Bližší informace o soutěži lze získat na telefonním čísle 974 832 018.
 
Výběrová komise v  květnu 2015 vyhodnotí dotazníky přihlášených obcí a krajů na základě kritérií stanovených pro příslušné kategorie (obce I, II III, krajské úřady) a udělí ocenění Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem prvním třem umístěným úřadům v každé kategorii.
 
Slavnostní předání ocenění nejlepším vybraným úřadům proběhne 4. června 2015 na konferenci Rovné příležitosti, kterou každoročně pořádá Ministerstvo vnitra spolu s partnerskými organizacemi. Prezentace k jednotlivým vystoupením naleznete zde.
 
Dotazník obce I - 2015 (doc, 2,22 MB)
Dotazník - kraje a obce II. a III. typu - 2015 (docx, 2,17 kB)
Pozvánka na konferenci a její program (pdf, 288 kB)

vytisknout  e-mailem