Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministerstvo vnitra ČR organizuje veřejnou konzultaci na téma vydávání kvalifikovaných prostředků pro vytváření elektronických pečetí a služby vytváření kvalifikované elektronické pečeti na dálku

Ministerstvo vnitra ČR organizuje veřejnou konzultaci na téma vydávání kvalifikovaných prostředků pro vytváření elektronických pečetí a služby vytváření kvalifikované elektronické pečeti na dálku, která se uskuteční dne 16. října 2017 od 10:00 v zasedací místnosti č. 1.70 na adrese nám. Hrdinů 1634/3, Praha 4. 

Účelem veřejné konzultace je jednak seznámit účastníky s aktuálním stavem v oblasti kvalifikovaných prostředků pro vytváření elektronických pečetí, a to zejména s ohledem na platnou legislativu, a rovněž následná diskuze s účastníky veřejné konzultace.


Registrace probíhá do 6. října 2017 prostřednictvím emailu zaslaného na adresu filip.bilek@mvcr.cz. Potvrdit účast je možné pouze do naplnění kapacity zasedací místnosti. Veřejné konzultace se mohou účastnit maximálně dva zástupci jedné organizace.


Prezentace z veřejné konzultace uspořádané dne 16. října 2017 je k dispozici zde (pdf, 633 kB) a vypracovaná zpráva z průběhu konzultace zde (pdf, 433 kB).  

vytisknout  e-mailem