Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Informační systémy IS o ISVS a ISDP

Ministerstvo vnitra zajišťuje funkci správce uvedených veřejných informačních systémů. 

Vážený uživateli ISoISVS, od 21. 2. 2019 je stará verze systému mimo provoz.

Od 25. února 2019 používejte novou verzi systému na nové adrese.

Pro přístup do ISoISVS používejte adresu https://rpp-ais.egon.gov.cz/AISP/verejne.

Pro přihlášení použijete svůj uživatelský účet v JIP. Váš lokální administrátor JIP vám nejprve nastaví následující oprávnění: "Přístup do informačních systémů", "RPP AIS Působnostní (Ministerstvo vnitra) Ohlašovatel působnosti v agendě", "Agendové činnostní role", "A113 - Registrace agend a orgánů veřejné moci pro výkon agendy", "CR56618 - Poskytování údajů o IS veřejné správy do evidence AIS".
 

Vážení uživatelé ISDP,
upozorňujeme, že v souvislosti s přijetím nového zákona č. 12/2020, o právu na digitální služby a o změně některých zákonů, došlo k legislativní změně zákona č. 365/2000 Sb., o ISVS, která vedla k ukončení provozu ISDP k 1. srpnu 2020.
Od tohoto data není Ministerstvo vnitra povinno uveřejňovat datové prvky, číselníky, datové slovníky a XSD schémata prostřednictvím tohoto informačního systému. A naopak OVM nemají povinnost tyto datové objekty do ISDP vkládat.
I přes výše uvedené je však ISDP zatím na adrese http://www.sluzby-isvs.cz/ISDP/ nadále dostupný, avšak bez garance dostupnosti. Stávající provoz ISDP bude bez náhrady ukončen k 31. 12. 2022.
Ministerstvo vnitra dále upozorňuje, že v případě výskytu kritické chyby nelze vyloučit předčasné ukončení provozu, proto doporučujeme ukončit přístup ke službám ISDP co nejdříve.

  


Odbor eGovernmentu, 6. listopadu 2020

vytisknout  e-mailem