Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Informační systémy IS o ISVS a ISDP

Ministerstvo vnitra zajišťuje funkci správce uvedených veřejných informačních systémů. 

Vážený uživateli ISoISVS, od 21. 2. 2019 je stará verze systému mimo provoz.

Od 25. února 2019 používejte novou verzi systému na nové adrese.

Pro přístup do ISoISVS používejte adresu https://rpp-ais.egon.gov.cz/AISP/verejne.

Pro přihlášení použijete svůj uživatelský účet v JIP. Váš lokální administrátor JIP vám nejprve nastaví následující oprávnění: "Přístup do informačních systémů", "RPP AIS Působnostní (Ministerstvo vnitra) Ohlašovatel působnosti v agendě", "Agendové činnostní role", "A113 - Registrace agend a orgánů veřejné moci pro výkon agendy", "CR56618 - Poskytování údajů o IS veřejné správy do evidence AIS".
 

Vážení uživatelé ISDP,
upozorňujeme Vás, že v souvislosti s přijetím nového zákona č. 12/2020, o právu na digitální služby a o změně některých zákonů, došlo k legislativní změně zákona č. 365/2000 Sb., o ISVS, která vedla k ukončení provozu ISDP k 1. srpnu 2020.
Od tohoto data není Ministerstvo vnitra povinno uveřejňovat datové prvky, číselníky, datové slovníky a XSD schémata prostřednictvím tohoto informačního systému. A naopak OVM nemají povinnost tyto datové objekty do ISDP vkládat.
ISDP je však zatím na adrese http://www.sluzby-isvs.cz/ISDP/ po omezenou dobu, minimálně do konce roku 2020, dostupný, avšak bez garance plné dostupnosti.

  


Odbor eGovernmentu, 6. listopadu 2020

vytisknout  e-mailem