Moderní úřad

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Extraliga žen PVK Olymp Praha - VC Slavia Praha 3:1

Pražské derby extraligy žen ve volejbale mezi PVK Olymp Praha a VC Slavia Praha skončilo 3:1 (-25,17,17,18).

První set byl dlouhým bojem o každý míč, Olymp promarnil tři setboly. Slavia dala v koncovce dvě esa a set vyhrála. Olymp zpřesnil obranu, zlepšil servis a druhý set jednoznačně vyhrál. Ve třetím Slavia sice vedla 6:3, ale Olymp několika bodovými sériemi za sebou rychle přebral iniciativu a nepřipustil komplikace. Olymp ve zlepšeném výkonu pokračoval i ve čtvrtém setu. Domácí hráčky svému soupeři nedaly šanci ani na zisk jednoho bodu za dva uhrané sety.

Kapitánka Andrea Sládková: V prvním setu nás nahecované Slávistky přehrály. Ale od druhého setu jsme začaly hrát svou hru a myslím, že jsme vyhrály zaslouženě.

Trenér Stanislav Mitáč: Toto utkání hlavně v prvním setu bylo nesmírně pohledné, bojovné, s velkým nasazením. Slavia hrála velmi dobře a po právu získala první set. Druhý set ukázal chyby Slavie na servisu a naše holky se dostaly do hry. Od počátku druhého setu se zápas zlomil. Ve vítězných setech náš tým soupeřky přehrál hlavně na útoku.