Ministerstvo vnitra České republiky

eGovernment

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Extraliga ve volejbale žen PVK Olymp Praha - SK UP Olomouc 3:0

Dne 4. února 2012 se odehrálo utkání extraligy ve volejbale žen mezi PVK Olymp Praha a SK UP Olomouc s výsledkem 3:0. Začátek zápasu byl vyrovnaný do stavu 8:8, pak rychle Olymp odskočil na 21:11 a set dotáhl do vítězného konce. Klasické polevení po snadném setu předvedly domácí hráčky na začátku druhého setu. Ovšem i zlepšený výkon olomouckých hráček znamenal relativně vyrovnaný průběh do stavu 18:17. Koncovka setu byla v režii domácích reprezentantek Vanžurové a Kossányiové. Poslední set byl již pouhou formalitou, Olomouc rezignovala a domácí hráčky dokráčely ke snadnému vítězství.

Kapitánka Andrea Sládková: „Výsledek 3:0 je pro nás velmi příznivý. Výborně jsme hrály v poli.

Trenér Stanislav Mitáč: „Vyslovuji spokojenost s vítězstvím a po delší době i s předvedenou hrou. Nám se dařil útok, přihrávka i ostatní herní činnosti a po zásluze náš tým vyhrál.