Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Cyklista IVO KOBLASA – handicapovaný sportovec

Ivo absolvoval evropský pohár na Slovensku po náročné jarní sezoně, kterou zakončil na 2. místě ve světovém rankingu a na 2. místě ve světovém poháru. 

Evropský silniční pohár se konal v okolí Púchova ve dnech 11. a 12. června. Ivo trať silničního závodu a silniční časovky dobře znal z předchozích ročníků. V silničním závodě si ohlídal vedoucí skupinku, 500 metrů před cílem zaútočil, čímž zaskočil soupeře a s náskokem sedmi vteřin vyhrál. Do nedělní silniční časovky Ivo nastupoval z pozice vedoucího závodníka ze sobotního silničního závodu. V ní nenechal nic náhodě a od prvních metrů směřoval k vítězství i v této disciplíně, do cíle dojel s náskokem 1:30 min. na druhého závodníka z Rakouska. Zde Ivo potvrdil výbornou jarní formu a vyhrál silniční časovku i silniční závod.

Po jarních výsledcích je Ivo na 2. místě ve světovém rankingu a na 2. místě i ve světovém poháru.

Nyní bude Ivo ladit formu na závodech v Česku a na soustředění, kdy se bude připravovat na druhý vrchol sezony, kterým je silniční mistrovství světa v Baie Comeau v Kanadě. Současně v Kanadě proběhne třetí díl světového poháru, na němž bude Ivo bojovat o celkové vítězství v tomto poháru.

         

                                                                                                             Ivo Koblasa st.

Odkazy do noveho okna

Ivo Koblasa

Ivo Koblasa 

Detailní náhled

Ivo Koblasa_silnice

Ivo Koblasa_silnice 

Detailní náhled

Koblasa_EP

Koblasa_EP 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem