Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Avízo - Konference „Rovné příležitosti“ opět přináší trendy v prosazování větší genderové rovnosti

Ve čtvrtek 6. června 2012 se v konferenčním sále Ministerstva vnitra v Praze na Letné uskuteční konference „Rovné příležitosti“. Ministerstvo vnitra ve spolupráci se společnostmi Gender Consulting, s. r. o., Fórum 50 % a Alternativa 50+ představí svoje vize i praktické zkušenosti v oblasti prosazování rovnosti mužů a žen v rámci veřejné správy.  

Součástí konference bude také vyhlášení vítězných úřadů v rámci soutěže Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem. Zkušenosti z uplynulých sedmi ročníků této soutěže zhodnotí ve svém projevu Eva Ferrarová, koordinátorka problematiky rovnosti mužů a žen v rámci resortu Ministerstva vnitra.
 
S příspěvkem k problematice prosazování genderové rovnosti v rámci komunální politiky vystoupí ředitelka obecně prospěšné společnosti Fórum 50 % Jana Smiggels Kavková, problematiku genderových auditů jako klíčového nástroje implementace rovných příležitostí nastíní Kateřina Kaňoková, jednatelka společnosti Gender Consulting, s. r. o. Další příspěvky budou zaměřeny např. na problematiku Age Managementu nebo financování projektů zaměřených na problematiku genderu z ESF.
 
Další informace k programu konference naleznete v příloze.  

 
Konference
Kdy
čtvrtek 6. června 2013
Čas
9:00 – 15:30 hodin
Kde
Nad Štolou 3, Praha 7
 Kontaktní osoba: Eva Ferrarová (eva.ferrarova@mvcr.cz, 974 832 018)
 
 
Pavel Novák
ředitel odboru tisku a public relations

vytisknout  e-mailem