Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Efektivní veřejná správa


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

13. kolo soutěže Svět očima dětí 2016

Výsledky soutěže 

Výsledky soutěže Svět očima dětí 2016

 

  • 1. kategorie: MŠ a 1. stupeň ZŠ - Hrdinové všedního dne

Výtvarná  a 3D díla

1. místo – Barbora DUŠKOVÁ (6 let) a Kateřina NĚMCOVÁ (6 let) – MŠ Juarézova, Praha 6 – Bubeneč
2. místo – Šárka SOUBUSTOVÁ (6 let) a Alica HOLČÍKOVÁ (6 let)  – MŠ - Zajíčci, Fakultní MŠ Sluníčko pod střehou při PdF UK, Praha
3. místo - Karolína PAVLÍKOVÁ (5 let) a Ríša SUCHÝ (6 let) – MŠ Mozaika Jihlava, Antonínův Důl

  • Čestná cena České pošty

Tadeáš KUBÁNEK (5let) a Vojtěch BRENKUS (6 let) - MŠ Mikulov. okr. Břeclav
Michal BUDULÁK (9 let) a Tomáš TEJNSKÝ (9 let) – ZŠ Orlí, Liberec
 

Audiovizuální díla

1. místo – Vojtěch DVOŘÁK (11 let) a Matěj FRYDRYCH (11 let) – ZŠ Komenského, Frýdlant nad Ostravicí
2. místo – Esther Anesu NYANDORO (8 let) a Terezie Žvaková (8 let) – Církevní ZŠ v Kroměříži
3. místo - Anežka BERANOVÁ a Aneta DRAHOŠOVÁ – ZŠ a MŠ Potštejn

  • Čestná cena České pošty

Alexandr KRINKE  (5 let) – Soukromá mateřská školka V Kolonce, Praha 6
Terezka KUČEROVÁ (6 let) a Adam URBAN (6 let) – Fakultní mateřská školka Sluníčko pod střechou při PdF UK, Praha 13
 

  • 1. kategorie: MŠ a 1. stupeň ZŠ - Chraňme se před nebezpečím

Výtvarná a  3D díla

1. místo – Kateřina ŠKRŇOVÁ (5 let) – ZŠ a MŠ Svatava, MŠ Podlesí 
2. místo – Vlastimil JAKUBIČKA (9 let) a Marek KUDRNÁČ (9 let) – ZŠ Orlí, Liberec 
3. místo – Aneta TIHLAŘÍKOVÁ (6 let) – MŠ Zámecká, Rosice

  • Čestná cena České pošty

Filip STEINER (5 let) – MŠ Sluníčko, Šumperk
Andrea MARTÍNKOVÁ (11 let) a Marie PIFKOVÁ (11 let) – 5. třída, Církevní základní škola v Kroměříži
 

Audiovizuální díla

1. místo – Martin HALÁSZ (11 let) a Ondřej ZAHRADNÍČEK (11 let) –  Církevní ZŠ v Kroměříži
2. místo – ABSOLONOVI Marcela, Jenifer, Martina, Mária, Míša a Ivánek – DD, ZŠ a SŠ Horní Planá
3. místo – Valerie DOLEČKOVÁ (11 let) a David Antonio KRÁL (11 let) – ZŠ a MŠ Lukavice

  • 2. kategorie: 2. stupeň ZŠ - Rizika internetové komunikace

Výtvarná a 3D díla

1. místo – Pavlína VEČEŘOVÁ (12 let) – 6. B, ZŠ Uničov
2. místo – Barbora VESELÁ (11 let) a Adéla BERANOVÁ (12 let) – 6. B, ZŠ Antonína Baráka Lovosice
3. místo – Eva PELIKÁNOVÁ (14 let) – 8. C, ZŠ Nové Město na Moravě

  • Čestná cena České pošty

Marie MOURKOVÁ (11 let) a LENKA HYNKOVÁ (12 let) -  6. A, ZŠ Novoborská, Praha 9
 

Audiovizuální díla

1. místo – Eva BURIÁNKOVÁ (13 let) a Aneta SOLDÁNOVÁ (14 let) – ZŠ Plumlov
2. místo – Eliška SEDLÁKOVÁ (15 let) a Tereza HÝBLOVÁ (14 let) – ZŠ Plumlov
3. místo – Beata DUDOVÁ (14 let)  a Kristýna BENEŠOVÁ (15 let) – ZŠ Nové Město na Moravě

  • 2. kategorie: 2. stupeň ZŠ - Závislosti - tabák, alkohol, hazard

Výtvarná a 3D díla

1. místo – Kateřina ROSECKÁ (13 let) – ZŠ Nové Město na Moravě
2. místo – Hanka BERNATÍKOVÁ (13 let) a Natálie GUCKÁ (13 let) – ZŠ Komenského, Frýdlant nad Ostravicí
3. místo – Tereza POLÁCHOVÁ – (15 let) – ZŠ Turnov

  • Čestná cena České pošty

Adéla KREJZAROVÁ (12 let) – ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany
Kateřina SVOBODOVÁ (14 let) – ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
 

Audiovizuální díla

1. místo – Nikolas SAND (15 let) a Roman HRABEVNYK (16 let) – ZŠ Praha 4
2. místo – Lucie  APALOVIČOVÁ (14 let) a Klára KRATOCHVÍLOVÁ (13 let) – ZŠ Plumlov
3. místo – Marek BŘEČŤAN (12 let) a Lukáš VÁVRA (13 let) – ZŠ a MŠ Emy Destinové, Praha 6

  • Čestná cena České pošty

Eliška VAŇKÁTOVÁ (13 let) a Eliška CHARAMZOVÁ (13 let) – ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod

vytisknout  e-mailem