Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Kulatý stůl k projektu Asistent prevence kriminality II. v Brně

Dne 9. prosince 2014 proběhl v brněnském hotelu Slovan další kulatý stůl k projektu APK II. - tentokrát pro moravská města zapojená do projektu (obdobná aktivita pro města z Čech proběhla v listopadu v Praze v prostorách MV).
 
Brněnského kulatého stolu se zúčastnili zástupci ministerstva - realizační tým projektu v čele s Mgr. Jitkou Gjuričovou - ředitelkou odboru prevence kriminality, zástupce Policejního prezidia Ředitelství služby pořádkové policie PP PČR pplk. JUDr. Mgr Václav Vlček, zástupci městských policií - mentoři a asistenti prevence kriminality měst Brna, Bruntálu, Břeclavi, Frýdku -Místku, Hodonína, Havířova, Jaroměře, Pardubic, Šternberka a Ústí nad Orlicí. Akce se zúčastnili také zástupci Krajského úřadu Moravskoslezského kraje - odboru soc. věcí a manažeři prevence kriminality zapojených měst.
 
Cílem této klíčové aktivity č. 12 byla především výměna zkušeností z praxe v práci s asistenty prevence kriminality – své zkušenosti zhodnotili mentoři asistentů z měst zapojených v projektu Asistent prevence kriminality I. - město Orlová a mentoři z aktuálně zapojených měst Brno, Frýdek-Místek a Jaroměř.
Dalším tématem byla prezentace obsahu vzdělávání asistentů prevence kriminality, který byl obohacen o zkušenosti získané v průběhu projektu APK I. v zájmu stálého zkvalitňování kvalifikace asistentů.
 
Další kulatý stůl k projektu Asistent prevence kriminality II. je plánován na 1. pololetí příštího roku.
 
 
Bc. Kateřina Poludová,DiS., koordinátorka APK II.
Odkazy do noveho okna

Posluchači

Posluchači 

Detailní náhled

Předsednický stůl

Předsednický stůl 

Detailní náhled

Zaplněný sál

Zaplněný sál 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem