Centrum proti hybridním hrozbám  

Přejdi na

Státní služba  


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ministerstvo vnitra rozdalo finanční podporu v rámci Dotačního programu pro zvýšení ochrany veřejných prostranství a objektů (akcí) veřejné správy, škol a školských zařízení jako měkkých cílů 2020

Ministerstvo vnitra pokračuje v souladu s vládní koncepcí se zvyšováním bezpečnosti měkkých cílů, tedy míst s výskytem většího množství osob, která mají nižší úroveň zabezpečení proti násilným útokům. 

V rámci druhého ročníku Dotačního programu pro zvýšení ochrany veřejných prostranství a objektů (akcí) veřejné správy, škol a školských zařízení jako měkkých cílů - 2020 byly vyhlášeny 2 výzvy, během kterých bylo podáno celkem 20 žádostí. Stejně jako v minulém roce bylo možné žádat o dotační podporu v rámci podprogramu pro zvýšení ochrany veřejných prostranství a objektů (akcí) veřejné správy a v rámci podprogramu pro zvýšení ochrany škol a školských zařízení.

Byly podpořeny projekty v celkové hodnotě téměř 35 milionů Kč. Bližší informace o výsledcích dotačního programu pro zvýšení ochrany měkkých cílů naleznete zde.

  

vytisknout  e-mailem 

MVČR 
internetové stránky Policie ČR