eGovernment

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Sportovci Olympu vybojovali na vrcholných soutěžích bronzové medaile

Vendula Frintová, Tereza Švábíková, David Pulkrábek

Triatlonistka Vendula Frintová vítězka závodu světového poháru v Karlových Varech si na své konto připsala další úspěch. V americké Sarasotě vybojovala bronzovou medaili v duatlonu. Pětatřicetiletá rodačka z Náchoda získala důležité body do kvalifikace na olympijské hry v Tokiu.

Badmintonistka Tereza Švábíková, jedna z nejlepších juniorských hráček v Evropě, zazářila na Youth Olympic Games v Buenos Aires. V soutěži týmových štafet v badmintonu získala bronz jako členka týmu Theta.

Judista David Pulkrábek skončil třetí na Grand Prix v mexickém Cancúnu. V boji o bronz ve váze do 60 kilogramů porazil světovou špičku Francisca Carrigóse ze Španělska a připsal si tak 350 bodů podstatných pro kvalifikaci na olympijské hry.