Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

Moderní úřad


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Soutěž Úřad roku Půl na půl – respekt k rovným příležitostem v roce 2017

Vyhlášení 11. ročníku 

Soutěž Úřad roku Půl na půl – respekt k rovným příležitostem 2017

Vyhlášení 11. ročníku 

11. ročník soutěže Úřad roku Půl na půl – respekt k rovným příležitostem 2017

Soutěž o nejlepší úřad s rovnými příležitostmi pro ženy a muže organizuje Ministerstvo vnitra České republiky ve spolupráci s  Alternativou 50+, o.p.s., Fórem 50 %, o.p.s., a Gender Consulting, s. r. o. Cílem soutěže je monitoring a podpora zavádění politiky rovnosti žen a mužů a principů gender mainstreamingu do práce úřadů veřejné správy v České republice.

Soutěže se může zúčastnit jakýkoliv úřad veřejné správy na obecní, městské i krajské úrovni.

V letošním roce dotazníky minimalizujeme a snažíme se vyzdvihnout především příklady dobré praxe.  Výběrová komise v  srpnu 2017 dotazníky přihlášených obcí a krajů vyhodnotí na základě stanovených kritérií a udělí ocenění Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem ve třech kategoriích - 1) obce I. typu, 2) obce II. a III. typu a 3) kraje. V každé kategorii budou vyhlášeny tři nejlepší obce/kraje.

V případě zájmu prosíme o odeslání vyplněného dotazníku do 30. července 2017.
Vyplněné dotazníky posílejte e-mailem na  adresu: stepanka.bergerova@mvcr.cz  nebo poštou na adresu: Ing. Štěpánka Bergerová, kancelář náměstka ministra vnitra pro řízení sekce legislativy, práva, archivnictví a správních agend pověřeného řízením sekce veřejné správy, Ministerstvo vnitra, náměstí Hrdinů 3, 140 21 Praha 4. Bližší informace o soutěži lze získat na telefonním čísle: 974 817 661.

Slavnostní předání ocenění nejlepším vybraným úřadům proběhne  na konferenci Rovné příležitosti – slaďování pracovního a rodinného života – dne 3. října 2017 v usedlosti Spiritka (Atletická 2352/11, 169 00 Praha 6 – Břevnov).

Dotazník – Soutěž Úřad roku Půl na půl 2017  (docx, 53 kB)

Starší ročníky soutěže a konference Rovné příležitosti:

vytisknout  e-mailem