Ministerstvo vnitra České republiky

Přejdi na

Efektivní veřejná správa

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Ministerstvo vnitra ČR odbor personální – oddělení personální práce hledá uchazeče/ku na pracovní pozici ministerský rada

Místo výkonu práce: Praha

Ministerstvo vnitra ČR
odbor personální – oddělení personální práce
hledá uchazeče/ku na pracovní pozici ministerský rada

Náplň práce:

  • poradenství v rámci pracovněprávních vztahů,
  • legislativu a právní činnosti v oblasti personální práce,
  • poradenství a realizaci výběrových řízení,
  • vedení osobních a služebních spisů zaměstnanců,
  • kompletní agenda v souvislosti s pracovním a služebním poměrem

Místo výkonu práce: Nad Štolou 936/3, Praha 7 – Letná

Pracovní doba: pondělí až čtvrtek 7:30 – 16:15 hodin a pátek 7:30 – 15:00 hodin

Kvalifikační požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu
  • státní občanství České republiky

Další požadavky:

  • znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
  • znalost GINIS a EKIS výhodou
  • zkušenost s prací podobné povahy výhodou
  • místo není vhodné pro OZZ/OZP

Platové zařazení: 12. platová třída

Požadované doklady:

  • strukturovaný životopis
  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání předložit u pohovoru
  • výpis z rejstříku trestů - před nástupem

Nabízíme: tvůrčí práci v přátelském kolektivu, systém benefitů garantovaný kolektivní smlouvou - 5 týdnů dovolené, 5 dní tzv. indispozičního volna, závodní stravování, vzdělávací kurzy, školení, čerpání příspěvků z fondu kulturních a sociálních potřeb

Předpokládaný nástup: 15. listopadu 2018, pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou nejdéle však do konce října 2021 s tříměsíční zkušební dobou; jedná se o zástup za státní zaměstnankyni na mateřské, resp. rodičovské dovolené.

Nabídku se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu elektronické pošty marie.chalupecka@mvcr.cz s předmětem "Přijímací řízení", a to do 26.10. 2018.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

vytisknout  e-mailem