Moderní úřad

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Medailová smršť

Reprezentanti OLYMP Centra sportu MV se zasloužili minulý víkend o devět medailí z vrcholných soutěží – 2x stříbro, 7x bronz

ATLETIKA  ME Srbsko, Bělehrad
Atleti se skvěle uvedli na Mistrovství Evropy v hale a získali 4 bronzové medaile
3. místo Svoboda Petr  60 m př. 7,53
3. místo Sasínek Filip 1500 m  3:45,89
3. místo Helcelet Adam Sebastian sedmiboj  6 110 b.
3. místo ČR, podíl Tesař Jan štafeta 4x400 m

RYCHLOBRUSLENÍ  MS ve víceboji
Na mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji v norském Hamaru naše stálice Martina Sáblíková opět potvrdila svoji formu a zvítězila na trati 3 tisíce a 5 tisíc metrů, ve víceboji vybojovala stříbro.

BIATLON SP
Ze závodu Světového poháru z korejského Pyeong Changu si biatlonistky Jislová, Puskarčíková, Charvátová a Koukalová odvezly bronzovou medaili ze štafety 4 x 6 km.

JUDOEP
Judistům se vydařil závod na Evropském poháru v Katovicích, kde Jaromír Ježek ve váhové kategorii do 81 kg vybojoval stříbro, bronzovou medaili obdrželi David Pulkrábek ve váze do 60 kg a David Klammert ve váze do 90 kg.