Ministerstvo vnitra České republiky  

Přejdi na

eGovernment


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Abecední seznam sportovců

SEZNAM INSTRUKTORŮ SPORTU OLYMPU CENTRA SPORTU MV
A B C D E F G H CH J K L M N O P R S T U V Z
Příjmení Jméno Ročník Sport
A
Adámková Hana 1997 střelba broky, skeet
B
Bárta Jan, Bc. 1984 cyklistika
Bárta Marek 1992 atletika
Bartůněk Petr 1991 plavání
Bendová Nikola 1999 atletika
Benešová Alena 1998 plavání
Bezděčná Denisa 1998 střelba kule
Borkovec Jan 1993 střelba broky, trap
Brabcová Aneta 1992 střelba kule
Brázdová Lucie 1995 střelba kule
 Tomáš 1978 cyklistika - silnice
C
Capová Gabriela 1993 alpské lyžování
Čechová Dana 1983 stolní tenis
Čelůstka Jan, Ing. 1982 triatlon
Černá Daniela 1998 volejbal
Černý Josef 1993 cyklistika
D
David Štěpán 1994 zápas
Davidová Markéta 1997 biatlon
Desenský Michal 1993 atletika - 100 m, 200 m, v přípravě
400 m
Doležal Jan 1996 atletika
Dřímalová Eliška 1995 rychlobruslení
Dubovská Martina 1992 sjezdové lyžování
Dudová Lucie 1996 střelba kule
Dufková Alžběta, Mgr. 1990 sychronizované plavání
Dvořák Dominik 1992 boby
E
Erbanová Karolína 1992 rychlobruslení
F
Foistová Nikola 1997 střelba kule
Franc Josef 1979 moto - plochá dráha
Frintová  Vendula, Mgr. 1983 triatlon
Frydrychová ZIta 1991 skoky na trampolíně
G
Gasior Jiří 1991 vzpírání
H
Hačecký Vojtěch 1987 cyklistika
Hanzlíčková Adéla 1994 zápas
Helcelet Adam Sebastian 1991 atletika
Hocková (roz. Martináková) Lenka 1987 zápas
Holub Zdeněk 1996 moto - plochá dráha
Horká Ludmila 1992 biatlon
Hošek Ondřej 1995 biatlon
Ch
Charvátová Lucie 1993 biatlon
Chládek Zdeněk 1990 box
Chrápavý Filip 1999 plavání
I
Ingeduld Vít 1994 plavání
J
Jančařík Lubomír 1987 stolní tenis
Jirka Jan 1993 atletika - 100 m, 200 m
Jislová Jessica 1994 biatlon

Juška

 Radek 1993 atletika - skok do dálky
K
Kaláb Jiří 1986 střelba broky
Kalhousová Lucie 1996 volejbal
Kaňkovský  Alois  1983 silniční cyklistika
Kerschbaummayr Natálie 1998 rychlobruslení
Klammert David 1994 judo
Komárková Anna 1996 volejbal
Konečný Tomáš 1985 stolní tenis
Kopecký Ondřej 1998 atletika
Kotrč David 1998 box
Kozubek Matěj 1996 plavání
Krčmář Eduard 1996 moto - plochá dráha
Krčmář Michal 1991 biatlon
Krupčík Tomáš 1988 biatlon
Krywult Patrik, Bc. 1990 vzpírání
Kučera Kamil 1985 vzpírání
Kukrle Michael 1994 cyklistika
Kuříková Petra, Ing. 1991 triatlon
Kůs Matěj 1989 moto - plochá dráha
L
Lavický Karel, Mgr. 1985 jachting
Lipták Jiří 1982 střelba broky
Ludík Milan 1992 badminton
Lukáš Marek, Bc. 1991 atletika
M
Mäki Kristiina 1991
atletika
Mančíková Radka 1997 střelba broky
Masná Lenka, Bc. 1985 atletika - 800 m
Matelová Hana 1990 stolní tenis
Matějčková Alice 1997 judo
Mezuliániková Diana 1992 atletika - 800 m
Milík Václav 1993 moto - plochá dráha
Moravec Ondřej 1984 biatlon
Morbitzer Matouš 1993 zápas
Moser Josef 1997 plavání
N
Navrátil Michal 1985 plavání
Nepejchal Filip 1999 střelba kule
Neuhortová Kristýna 1997 veslování
Nosek Jakub 1989 boby
Novák Michal 1989 zápas
Novák Petr 1988 zápas
Novák Petr 1999 box
Nováková Petra 1993 běžecké lyžování
O
Olšar Ondřej 1997 triatlon
Omarov Artur 1988 zápas
Ondra Adam, Bc 1993 horolezectví
Orság Jiří 1989 vzpírání
P
Pauláthová Kateřina 1993 sjezdové lyžování
Pešková Jitka 1995 střelba broky
Petr Ivan 1992 judo
Petr Jiří 1994 judo
Petrov Petr 1989 vzpírání
Petřikov Pavel 1986 judo
Podhráský Martin, MUDr. 1983 střelba kule
Polanský Tomáš 1998 stolní tenis
Polnický Jiří 1989 cyklistika
Přívratský Jiří střelba kule
Pudivítrová Eliška 1994 vzpírání
Pulkrábek David 1993 judo
Puskarčíková Eva 1991 biatlon
R
Razýmová (roz. Beroušková) Kateřina, Ing. 1991 běžecké lyžování
Rikl Patrik 1999 tenis
S, Š
Sáblíková Martina 1987 rychlobruslení
Sasínek Filip 1996 atletika
Sejpalová Michaela 1998 rychlobruslení
Sklenář David 1997 atletika
Skoumal Lukáš 1999 střelba kule
Smetana Ondřej 1995 moto - plochá dráha
Staňková Eliška, Mgr. 1984 atletika - hod diskem
Stavinohová Adéla 1998 volejbal
Stráník Martin, RNDr. 1990 horolezectví
Strnad Martin 1974 střelba kule
Suchý Dominik 1987 boby
Svoboda Petr 1984 atletika - 110 m překážek, 60 m překážek (hala)
Sýkora Jiří 1995 atletika - víceboj
Szachbazian Artur 1999 box
Šimáňová Pavlína 1996 volejbal
Šindelář Jan 1993 boby
Škurla  Michal 1996 moto - plochá dráha
Šlesingr Michal 1983 biatlon
Štěpán Vladimír 1995 střelba broky
Štrbíková Renata 1979 stolní tenis
Šumová Barbora 1995 střelba broky
T
Teplý Ondřej 1995 jachting, tř. Finn
Teplý Viktor 1990 jachting, tř. Laser Standard
Tesař Jan, Bc. 1990 atletika - 400 m
Tkadlecová Anna 1996 biatlon
Tobiáš Jakub 1995 plavání
Tomeček Jakub 1991 střelba broky
U
V
Václavík Adam 1993 biatlon
Varga Oldřich 1993 zápas
Vítková Veronika 1988 biatlon
Vitner Petr, Ing. 1990 atletika
Vognarová Gabriela 1993 střelba kule
Voňavka Tomáš 1990 atletika
Vrabcová Nývltová Eva 1986 atletika
Z, Ž
Zámečník Jan 1996 střelba broky
Zdráhalová Nikola 1996 rychlobruslení
Zemanová Věra 1999 úpolové sporty - judo
Žabová Anna 1996 veslování
Žemlička Milan 1996 biatlon


Olymp Centrum sportu MV, 27. února 2018

vytisknout  e-mailem